Prostitution

توی آمستردام يه خيابونی بود که ما يه شب همين جوری گذرمون افتاد... تمام Sex Shop. تمام مغازه ها دخترای Hooker تقريبا Bare وايساده بودن پشت ويترين (که البته صحنه چندان دلچسبی نبود) بعدا که دوباره توی ژانويه برگشتم يه کم هوا سرد شده بود ديگه بيرون پيداشون نمی شد ولی همچنان توی مغازه ها و بارا بودند با همون اندک لباس کذايی!!!

البته هلند تنها کشوری نيست که Prostitution قانونی داره. کانادا (البته با محدوديت هايی) خيلی از کشورهای اروپايی جنوب شرقی آسيا هم اين فرايند به صورت کاملا قانونی انجام می شه ولی جالب ترين موارد «ايران»‌ و «اسراييل» هستند!!! توی ايران که صيغه موقت يه جورايی کلاه شرعيه و مشروعيت دادن به پديده Prostitution است (و والبته در ۱۹۲۵ رژيم سابق اعلام می کنه که Prostitution  خودش جرم نيست ولی مجبور کردن زنان به Prostitution  جرم است) و تل آويو هم که is the most brothel capital of the world و در اين مورد حرفی نيست. نيوزلند در سال ۲۰۰۳ قانونی رو تصويب می کنه که تمام Hookerها اعم از سازمان يافته و انفرادی خيابونی توی اين کشور قانونی می شن و به عبارتی ديگه Prostitution در نيوزلند جرم نيست!!!! البته به شرط اينکه Hooker بالغ باشه و می تونند که گواهينامه Online هم بگيرند

مورد کشورهای جنوب شرقی آسيا مورد جالبيه. تو فيلیپين مثلا پديده Prostitution   رو Technicallyدر نظر بگيری غير قانونيه ولی زمان جنگ به خاطر تقاضای بالای سربازای امريکايی اين پديده رونق می گيره. و الحق که تصميم گيرنده های اين مملکت  آدم های با فکری هستند... Hookerها معمولا همون Bagirls هستند که بهشون کارمند امور مشتريان (ترجمه بنده از Customer Relation Officer البته) می گن و ID دولتی دارن هر سه ماه  يه باار بايد تست HIV بدن و لابد ماليات هم می دن. البته ناگفته نماند که اين حرفه مخصوصا توی شهرای کوچيک نون شب خيلی از خانواد ه ها رو تامين می کنه و بنابراين کسی صداش هم در نمی آد.

تايلند که ديگه مشهوره به جهت تاريخی بودن پديده Prostitution که جزيی از فرهنگ مردمه. البته وقتی امريکايی ها زما جنگ اين کشور رو کشف کردند (!!!) به خاطر فشار شديد دولت آمريکا اين پديده غيرقانونی اعلام شد ولی کی می تونه از پول چشم بپوشه که اين برادرای تای ما بپوشن؟ بنابراين عليرغم غيرقانونی شدن Prostitution مراکز خدمات ويژه (Special Services) از اين قوانين معافند. بنابراين در تايلند هم Prostitution is technically illegal!!!

بين ايالت های مختلف امريکا هم نوادا مورد جالبيه. طبق قانون اين ايالت اگه جمعيت يه County (فکر می کنم که شهرستان معادل دقيق County باشه) کمتر از ۴۰۰ هزار نفر باشه اون شهرستان می تونه Licenced brothel داشته باشه و بنابراين تا ۲۰۰۵ تمام شهرستان ها به استثنای Clark County می تونستن Brothel قانونی داشته باشن.

جالب اينکه امريکا برای نظامی هايی که تو پايگاه های نظامی هستند Hooker می فرسته. وقتی اينو شنيدم فکر می کردم که اين امريکايی ها که چشم دولت رو در می آرن اگه بفهمن که پول مالياتشون می ره توی جيب Hookerها!!!

به هر حال چه قانونی چه غير قانونی چيزی که توی تقريبا توی تمام دنيا عموميت داره نفرت مردم از Hookerهاست. Hooker توی کوری رو به يادتون می آرم که وقتی فريادزنان و برهنه از هتل اومد بيرون پليسی که داشت می بردش پيش خودش فکر می کرد که اين آدم که ماليات نمی ده و درامدش هم بدک نيست حقشه که کور بشه (اقتباس از کوری و حواشی از خودم!)

/ 6 نظر / 7 بازدید
پرهام

خاک عالم ! چی شد! انقلاب کرده ای؟ اومدم دیدیم بابااااا چقدر پست گذاشتی ! حالا الان باید زود برم. اما امروز بر میگردم همه رو می خونم ببینم چی شد یدفعه تو ترمز بریدی

عزيزم مطلبت عالی بود، يه نگاهی به اين هم بنداز http://bush2005.blogfa.com/post-404.aspx

Ali

من به جان خودم بدون نام کامنت نذاشتم اين چرا می‌گه بدون نام؟

فاطمه

پرهام جان يه دفعه که آدم ياد می گيره که چه جوری بايد به کاراش سامون بده وقت اضافه اينقد می اره که روزی دو روزی يه بار يه نيم ساعت هم وقت برای اينجور کارا بذاره... می دونم که چقدر هم مشغله داری اين روزا.. از کارای تز چه خبر؟

پرهام

کار تز هم بد نیست پیش می ره :) راستی تو خودت نظرت در این مورد چیه؟ مخالفی ؟ موافقی؟